top of page
IMG_20220316_111729.jpg

Dobrý den

Mé jméno je Martin Veselý a před 30 lety jsem založil firmu, která má za cíl nejenom zpříjemňovat a zkrášlovat lidem bydlení a také uspořit peníze.,  Jak se říká je zbytečné topit pánubohu do oken a hlavně při dnešních cenách energie je to i velmi drahé. 

Specializujeme se proto na efektivní úspory energie v rámci bydlení.  Realizujeme  zateplení domů i bytů, ať už se jedná o výměny oken a dveří, izolace do stěn, nebo  instalace  slunečních panelů, výměny kotlů.

Děláme vše proto, aby  se Vám Vaše vynaložené investice do stavebních úprav velmi brzy vrátily.

Při volbě materiálu pro mě není důležitá pouze kvalita, ale také i cena  a hlavně poměr ceny, kvality a návratnosti.  Jen tak bylo možné si vybudovat síť dlouhodobě spokojených zákazníků, kteří se k naší firmě v budoucnu rádi vracejí.  

  • Facebook

Můj příběh

Když jsem v 90 letech po maturitě sháněl práci, napadlo mě podnikat.  Jediný obor který vyžadoval jen minimální investice byly řemeslné práce  a okruh zákazníků který nevyžadoval mít předchozí známosti , v státním sektoru byly domácnosti. 

V té době bylo velmi důležité netahat z lidí peníze, které v té době málokdo měl, ale naopak jim nabídnout věci na kterých peníze ušetří. Ať už se jednalo o silikonové těsnění do oken, nebo nová okna, izolace potrubí, reflexní folie za radiátory.  Vždy se to muselo těm lidem v první řadě vyplácet. 
 

V době kdy ještě neexistoval internet, emailové stránky, mobily a na pevnou linku se čekalo ï déle než 5 let, podnikání nebylo jednoduché. Bylo to o tom, že když jsme jeli do nějaké vesnice udělat zakázku, museli jsme si vést tak dobře, že nás zákazník na místě doporučil ještě dalším lidem, většinou svým sousedům, se kterýma jsme se domluvili na další práci. Takto jme procestovali celý okres Příbram, až jsme se dostávali přes známé, známých až třeba do Prahy.

 

Od roku 2010 děláme pravidelně pro své stálé zákazníky v Bruselu,  Itálii, Francie a hlavně v Německu a Rakousku.  

Tak toto je cesta bez jakýkoliv zkratek,  toto je je skutečný příběh, který ještě nekončí,  protože stále je co zlepšovat, stále je co se učit  a stále před námi nové výzvy, které musíme zvládnout.

Kontakt

Kontaktovat mě můžete kdykoliv 

Jsem tu pro Vás

+420 777 728 741

bottom of page